1/3 İsminiz

 

2/3 E-Mail

 

3/3 Mesajınız

 

Mesajınız Gönderiliyor...
 

 

Hakkında

Sihirli Fasulyeler

 

Sihirli Fasulyeler, 2017 yılının Ekim ayında yayına başlamış, bilim, gezi, teknoloji, web-tasarımı ve ilginçler başlıklarından oluşan kişisel bloğumdur. Site içeriği, kişisel hobilerim olan bu alanlardaki tecrübelerimden, ilginç bulduğum ve paylaşmak istediğim bilgilerden oluşmaktadır.

 

Sitede yer alan makalelerin hepsi benim tarafından yazılmış, hiç bir makale kopyala + yapıştır ile başka sitelerden alınmamıştır. Ayrıca doğruluğu kesin olmayan ve bilimsel çalışmalar ile desteklenmemiş konuları sitede yer vermeyi uygun görmedim. Herhangi bir konu için yararlandığım kaynakları merak ederseniz, iletişime geçerek bu kaynakların neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

Sitenin bütün kodlaması ve tasarımı bana aittir. Site tasarımında; HTML, CSS, JavaScript-Jquery, AJAX, JSON, PHP teknolojileri kullanılmıştır. Diğer tasarımlarım için epolat.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Sitedeki içeriklerin yanında, merak ettiğiniz, ilginç bulduğunuz veya sitemizde yer almasını istediğiniz konuları iletişim formu yardımı ile gönderebilirsiniz. Bunun yanında site ile ilgili her türlü soru, istek, öneri, eleştiri, hata gibi iletmek istediğiniz konular için de iletişim formunu kullanabilirsiniz.

 

Kullanım Koşulları

Kullanim Kosullari

 

SihirliFasulyeler.com, sadece Abonelik kaydı ve iletişim formu ile gönderilen maillere cevap vermek için (gerekirse) mail adreslerinizi kaydeder. Kaydedilen mail adresleri hiç bir şekilde paylaşılmaz.

 

Sitenin tasarımı, kodlama ve altyapısı epolat.net'e aittir. Sitenin tamamı veya bir kısmı değiştirilerek başka tasarımlarda kullanılamaz.

 

Çoğu sitede olduğu gibi bu sitede de, Google analiz yazılımları kullanılmaktadır. Google gizlilik politikası hakkındaki detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

 

Konularımızı, sosyal medya için tasarlanmış, konu sayfalarının altında bulunan paylaşım butonlarını kullanarak özgürce paylaşabilirsiniz. Bunun dışındaki paylaşımlar için lütfen kaynak belirterek paylaşımda bulununuz.

 

Bu sitedeki içerikler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla korunmaktadır.