Sihirli Fasulyeler
Yükleniyor...
Hakkında
SF

Sihirli Fasulyeler, 2017 yılının Ekim ayında yayına başlamış, bilim, gezi, teknoloji, web-tasarımı ve ilginçler başlıklarından oluşan bilgi bankanızdır. Site içeriğini genellikle merak edilen ve Türkçe olarak zor bulunan konulardan oluşturmaya özen gösteriyoruz.

Sitede yer alan makalelerin hepsi farklı kaynaklar kullanılarak oluşturulmuş, hiç bir şekilde kopyala + yapıştır ile başka sitelerden alınmamıştır. Ayrıca doğruluğu kesin olmayan ve bilimsel çalışmalar ile desteklenmemiş konuları sitede yer vermeyi uygun görmedim.

Sitenin bütün kodlaması ve tasarımı bana aittir. Site tasarımında; HTML, CSS, Bootstrap, JavaScript, Jquery, AJAX, PHP teknolojileri kullanılmıştır. Diğer tasarımlarım için epolat.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sitedeki içeriklerin yanında, merak ettiğiniz, ilginç bulduğunuz veya sitemizde yer almasını istediğiniz konuları iletişim formu yardımı ile gönderebilirsiniz. Bunun yanında site ile ilgili her türlü soru, istek, öneri, eleştiri, hata gibi iletmek istediğiniz konular için de iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Kullanım Koşulları
Kullanım Koşulları

SihirliFasulyeler.com, sadece Abonelik kaydı ve iletişim formu ile gönderilen maillere cevap vermek için (gerekirse) mail adreslerinizi kaydeder. Kaydedilen mail adresleri hiç bir şekilde paylaşılmaz.

Sitenin tasarımı, kodlama ve altyapısı epolat.net'e aittir. Sitenin tamamı veya bir kısmı değiştirilerek başka tasarımlarda kullanılamaz.

Çoğu sitede olduğu gibi bu sitede de, Google analiz yazılımları kullanılmaktadır. Google gizlilik politikası hakkındaki detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Konularımızı, sosyal medya için tasarlanmış, konu sayfalarının altında bulunan paylaşım butonlarını kullanarak özgürce paylaşabilirsiniz. Bunun dışındaki paylaşımlar için lütfen kaynak belirterek paylaşımda bulununuz.

Bu sitedeki içerikler, tasarımcı tarafından oluşturulan görseller, site şablonu ve tasarımı 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu tarafından koruma altındadır.